Microsoft Edge’i NFT Ve Kripto Cüzdanına Çevirmeyi Planlıyor

Bir Twitter kullanıcısı tarafından ortaya atılan Edge’in NFT ve kripto cüzdanı olarak geri geleceği iddiası kripto topluluğunu hareketlendirdi.

Twitter kullanıcısı iddiasında, Microsoft‘un yayından kaldırdığı arama motoru olan Edge’i bir NFT ve kripto cüzdanı olarak yeniden yayınlayacağını belirtti.

Microsoft’un Edge’i Bir NFT ve Kripto Cüzdanı Olarak Geri Getireceği İddia Edildi

Bir kullanıcı tarafından Twitter’da yayınlanan bir dizi ekran görüntüsü, yakında Microsoft Edge’e geleceği iddia edilen yeni bir kafa karıştırıcı özelliği ortaya koydu.

Kullanıcının iddiası ise Microsoft’un bu yılın başında yayından kaldırdığı Edge’i bir NFT ve kripto cüzdanı olarak yeniden yayınlaması.

Microsoft, tarayıcısını kesinlikle birçok kişinin dikkatini çekecek başka bir yetenekle güçlendirmek istiyor. Özelliğin açıklamasına göre fikir, Edge müşterilerine “koruyucu olmayan bir cüzdan” vermek. Ki bu da kripto sahiplerinin özel anahtarları ve parolaları depolamak için üçüncü taraflara güvenmek zorunda kalmayacağı anlamına geliyor.

Microsoft, projenin “kripto para birimleri ve NFT’lere giriş” olduğunu söylüyor ve Web3 ile etkileşimi kolaylaştırmak için üçüncü taraf uzantıları olmadan daha zahmetsiz ve daha güvenli bir deneyim vaat ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir