Ünlü model Gisele Bündchen, fit görünümünün sırrını açıkladı

Geçtiğimiz yıl Tom Brady ile 13 yıllık evliliğini sonlandıran ünlü model Gisele Bündchen, bu yüzden bir süredir özel hayatıyla gündeme geliyordu. Ancak 43 yaşındaki eski Victoria’s Secret meleği yaşadığı tatsız günlere rağmen bakımlı ve fit görüntüsüyle hayranlarının beğenisini toplamaya devam ediyor.

Bündchen de pek çok meslektaşı gibi formunu korumayı başaran modeller arasında. Ünlü model bu formunun sırrını sonunda açıkladı.

Özellikle de geçtiğimiz günlerde görüntülendiğinde kaslı kollarıyla dikkat çeken Bündchen, yıllardır yoga ve jiu-jitsu ile ilgilenmesine rağmen, son zamanlarda ağırlık antrenmanları da yaptığını söyledi.

Ünlü model, “Bu, kendinizi daha güçlü hissetmenize yardımcı oluyor” derken artan tekrarlarla 10 kilo veya daha azını kaldırmayı tercih ettiğini söyledi.

Bündchen, “Vücudumuz bizim tapınağımız, evimiz, bize verilen yer. Yaşadığımız bu muhteşem gezegeni deneyimliyoruz” derken, meditasyon yapmak ve köpeğiyle koşmak için sabah 5.00’te uyandığını ve ardından yoga yaparak güne başladığını anlattı.

Ayrıca Bündchen, uzun süredir jiu-jitsu eğitmeni Joaquim Valente ile antrenmanlarını sürdürüyor. Hatta ikilinin profesyonel ilişkileri dışında bir ilişkileri olduğu söylentileri bile çıkmıştı.

Valente ile jiu-jitsu antrenmanından…

Özellikle de Bündchen’in, Tom Brady ile boşanmalarının ardından Valente’nin, modele ve ailesine Kosta Rika’daki seyahatlerinde eşlik etmesi bu söylentileri artırmıştı.

Bündchen ise tüm bu iddiaları reddederek, “Kendiniz hakkında sürekli yalanlar üretildiğini görmek kolay değil” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x